Kāpēc es nodarbojos ar sportu?

Sporta sporta ieguvumi ietver pareizu svara kontroli; kontrolēta cukura diabēts, zemāks holesterīna līmenis, uzlabota asinsriti, zemāka hipertensija un stresa līmenis. Tas palīdz tonizēt muskuļus un nostiprināt kaulus. Tas arī dod pozitīvu enerģiju, disciplīnu un palīdz veidot pašcieņu un savstarpēju cieņu.

Sporta spēlēšana ir iecienīta aktivitāte daudziem cilvēkiem visā pasaulē. Tas mums sniedz prieku un arī atsvaidzina mūsu prātu. Tomēr sporta spēlēšana patiesībā ir vairāk nekā tikai braukšana, lekt vai bumba uz lauka. Sporta bagātināšana palīdz mūsu organismam darboties nevainojami un efektīvāk. Sports ietver katra muskuļa darbību mūsu organismā. Tas stiprina ķermeni un veicina labu veselību.

Sporta spēļu veselības ieguvumi

Sporta spēlēšana ir ne tikai jautra, bet arī daudzu labumu veselībai, piemēram, svara regulēšanai, spēcīgiem muskuļiem un daudz ko citu. Let’s ir apskatīt ieguvumus sīkāk.

Veselīga sirds

Sporta spēlēšana palīdz izstiepties. Lielākā daļa no sirds rodas, spēlējot sportu, un sirdsdarbības traucējumi ir mazāk. Sporta spēlēšana palīdz sirdij vairāk sūknēt asinis, jo tā ir ķermeņa treniņa veids.

Diabetes kontrole

Spēlējot sportu, insulīns palīdz labāk izturēties. Tas palīdz diabēta pacientiem padarīt lielāko daļu no viņu ķermeņa esošā insulīna. Arī fiziskās aktivitātes palīdz samazināt 2. tipa diabēta risku. Tas var arī palīdzēt svara pārvaldībā, jo tas sadedzina liekās kalorijas.

Svara regulēšana

Aptaukošanās ir liela problēma, ar kuru saskaras miljoniem cilvēku visā pasaulē. Šo jautājumu var risināt, veicinot slodzi sporta vai līdzīgās fiziskās aktivitātēs. Tauki tiek sadedzināti un kalorijas tiek izmesti, izmantojot stingras fiziskās aktivitātes, kas saistītas ar sportu. Cilvēki, kas regulāri spēlē sportu, dabiski ir mazāka un mājīgāki.

Lower Hipertensija

Hipertensija, pazīstama arī kā paaugstināts asinsspiediens, var izraisīt insultu vai sirds slimību. Tas padara hipertensijas kontroli absolūti nepieciešamu. Hipertensiju var novērst, fiziski aktivizējot vai sporta veidošanā.

Līdzsvarots holesterīna līmenis

Spēlējot sportu arī palīdz uzturēt zemāku sliktā holesterīna līmeni. Daži eksperimenti parādīja, ka, salīdzinot ar sportistiem, slikta holesterīna līmenis mazkājīgos cilvēkiem bija daudz lielāks, bet labs holesterīna līmenis bija ievērojami augstāks sportistiem.

Uzlabots asinsreces

Asinsrites kļūst labāk, kad sākat spēlēt sportu. Ķermenis ir labi apgādāts ar skābekli. Tādējādi tā paliek veselīgāka un aktīvāka. Neatkarīgi no asinsriti, fiziski aktīvi var arī palielināt hemoglobīna līmeni un asins daudzumu.

Spēcīgāka imunitāte

Regulāri sportisti un sporta nodarbes padara ķermeni imunitāti pret daudzām slimībām, kas parasti ietekmē cilvēku vājās imunitātes dēļ. Kad cilvēks izmanto, ievērojami palielinās balto asinsķermenīšu sasniegšanas ātrums katrā ķermeņa daļā. Sporta spēlēšana palielina sviedru ražošanu, kā arī noņem toksīnus. Sakarā ar ķermeņa temperatūras pieaugumu baktēriju augšanas iespējas mazina arī.

Muskuļu tonēšana

Sports patiešām ir labākais veids, kā izstrādāt muskuļus. Tonēti muskuļi vienmēr ir vēlami, un tas ir tas, kas jums rodas, spēlējot sportu. Ar laiku arī palielinās muskuļu izturība, un tas palīdzēs jums iegūt spēcīgāku ķermeni. Gan iekšējie, gan ārējie muskuļi kļūst tonēti, kad viens spēlē jebkuru sportu. Piemēram, skriešana ietver gan iekšējā, gan ārējā augšstilba muskuļu izstrādi.

Stingrāki kauli

Sporta spēlēšana ir izdevīga, stiprinot ne tikai muskuļus, bet arī jūsu ķermeņa kaulus. Kauli iegūst stiprumu no kaulu blīvuma un novecošana samazina kaulu blīvumu, kas var izraisīt osteoporozi. Sporta veidošana, iespējams, ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā saglabāt kaulu blīvumu un izturību visu vecumu cilvēkiem.

Pozitīva attieksme

Sports var radīt pozitīvu attieksmi pret savu dzīvi, ja spēlē veselīgi. Tas atsvaidzina prātu un palīdz attīstīt pozitīvu un svaigu izredzes uz dzīvi.

Paaugstināta pašcieņa

Īpaša sporta spēlēšana palīdz veidot pašcieņu. Ja viens uzlabojas kādā noteiktā sportā vai prasmēs, par to jūtas labi.

Disciplīna

Disciplīna kļūst par dabisku dzīves daļu, kad sākat pavadīt laiku, spēlējot sportu. Tas ir tāpēc, ka sports iedvesmo cilvēkus dzīvot dzīvi ar noteiktiem noteikumiem un noteikumiem un virzīties uz pozitīvu mērķi. Bērni, kas bauda sportu, jūtas veselīgāki; attīstīt labākas un veselīgākas attiecības ar citiem cilvēkiem, jo ​​tajās ir ieviesta pozitīva, uz komandas balstīta perspektīva.

Abpusēja cieņa

Sporta spēlēšana balstās uz savstarpēju cieņu. Tas palīdz jums cienīt cilvēkus, pat ja viņiem ir negatīva attieksme pret jums.

Mierīgums

Sports vilina prātu domāt mierīgi un atrast jaunas stratēģijas, lai risinātu problēmas, nedodot pārāk daudz.

Komandas darbs

Sporta spēlēšana palīdz veidot labas attiecības ar cilvēkiem ar dažādu pieredzi un iezīmēm. Tas veicina komandas darbu un tādējādi palīdz sagatavot jūs strādāt ar dažādiem cilvēkiem harmoniskā veidā.

Mērķu izvirzīšana

Mērķu iestatīšana nozīmē, ka katram cilvēkam ir nepieciešama ideja par to, ko viņš / viņa grib, neatkarīgi no tā, vai tas ir spēlē vai dzīvē. Sports var palīdzēt mērķu noteikšanā un uzlabos veiktspējas līmeni citās dzīves jomās.

Veidojiet sportu par savu dzīvesveidu

Sporta spēlēšanai nevajadzētu aprobežoties tikai ar jūsu skolas, koledžas vai kopienas jomu. Pat ja jūs esat mājās vai strādājat, var būt ļoti noderīgi, ja jūsu mīļākais sporta veids ir vismaz 30 minūtes. Nav ieteicams tikai redzēt sportu kā intensīvu darbību, ko jūs darāt veselības labad. Tā vietā ņemiet to kā hobiju un baudiet to. Mudiniet ģimenes locekļus piedalīties arī jūsu sportā. Tas veicinās ģimenes vispārējo veselību. Darbības, piemēram, riteņbraukšana, peldēšana, braukšana un pat pastaigas ir dažas no fiziskajām aktivitātēm, kuras var veikt katru dienu. Nevajadzētu aizmirst, ka sporta spēlēšana vien nesniegs jums veselīgu ķermeni un prātu. Jāņem vērā arī daudzi citi faktori, piemēram, uztura uzņemšana, stresa līmenis jūsu dzīvē vai pat apģērbs vai apavi, ko esat valkā. Daudzās valstīs sports ir kļuvis par daļu no dažu slimību ārstēšanas.