Spēlēt biljardu ar bērnu

Vispārējs ievads biljardā
Jāparliecinas, cik labi bērns var noturēt biljarda kiju, jo sākumā tas var likties patiesi sarežģīti. Tādēļ labs vingrinājums būtu trenēt bumbu sitienu, nenovēršot mērķi uz kabatu (biljarda caurumi).

Vārdu sakot: lai noteiktu, kurš sāk spēli, abi pretinieki vienlaicīgi izspēlē bumbu pie starta līnijas, kas pēc tam atsitīsies pret pretējo sliedi. Bērniem būs jānovērtē, cik liela spēku pielietot, ​​lai ir vistuvāk sliedei spēlētāju priekšā (aiz starta līnijas).

Kad esat noskaidrojis, kurš sāk spēli, jāieņem to pašu sākuma pozīciju (līnijas centru), kad spēlētāji mēģina iesist krāsainu bumbu katrā no biljarda kabatām, apejot galdu. Ja metiens netiek palaists, signāls tiek nodots otram spēlētājam. Pirmais, kurš to izdarījis ap galdu, uzvar.

Ļaujot bērniem turēt bumbu rokās (spēlētāja tiesības nēsāt bumbu un novietot to visur, kur viņi vēlas uz galda), tas var mudināt viņus sākt mācīties loģiski domāt, kas notiek pareizi spēlējot biljarda spēli. Tāpēc bērnam rūpīgi jāizvērtē labākā vieta, kur likt bumbu, lai sasaistītu vairākus sitienus.

Noteikumus ir vērts zināt, bet iesākumā atļaujiet bērnam trāpīt pa bumbiņām tā kā viņš vēlas. Galvenais, lai bērns jūtas labi spēlējit biljardu, vēlāk, ka iemaņas būs uzlabojušas vares arī sāk ar kādu noteikuma ievērošanu.

Pirms ķerties pie stratēģijām vai progresīvākiem jēdzieniem, vienkārši izspēlējiet 8 bumbiņas! Vēl labāk – lieciet bērniem spēlēt vienam pret otru un dodiet mazas norādes vai atbildes uz jautājumiem. Spēlējot bērni sāks veidot dažas savas idejas, attīstīt savas intereses un atrast iemeslus, kā izbaudīt spēli.

Īpašais aprīkojums
Dažu īpašu priekšmetu iegādāšanās var arī palīdzēt iemācīt jauniešiem biljarda pamatus, vienlaikus aizsargājot arī jūsu māju.

Mazākiem bērniem ir pieejami īsāki izmēra lietas. Īpaši noderīgi būtu iegādāties bēnriem gumijas bumbiņas (biljarda bumbiņas izmērā). Šis būs lielisks veids kā bērns mācīsies biljardu, bet jums nevajadzēs uztraukties par logu vai citu priekšmeta sabojāšanu.

  1. Mazais ievads

Ievads biljardā, citādi saukts par deviņu bumbiņu: lūdziet bērnu ar balto bumbu iesist bumbiņas kabatās secībā no 1 līdz 9. Ja viņi veiksmīgi izšauj vairākas bumbas pēc kārtas, jūs pat varat viņiem piešķirt prēmiju.

Aplūkosim mazliet ģeometriju, jo Jūs varētu izskaidrot jēdzienu “dabiskā novirze”. Dabiskā novirze ir trajektorija, kuru bumba veiks pēc tam, kad to būs trāpījis ar pusbumbas sitienu (tas ir, sitiena sitiena lodītes centrs. Mērķētās bumbas ārējā mala).

Ar šo sitienu (un bez jebkāda papildu efekta) sitiena bumba dabiski novirzīsies 45 grādu leņķī. Ļoti praktiski daudzu triku izpildīšanai! Tā varētu būt arī iespēja debatēt: paši biljarda spēlētāji joprojām nav vienisprātis … Vai tiešām ir 45 grādi? Vai tas nevarētu būt mazliet tuvāk 33?

Jebkurā gadījumā esiet piesardzīgs, iespējams, ka esat tikko atvēris Pandoras diskusiju lodziņu. Pirmie kadri, lai iepazīstinātu bērnus ar biljarda priekiem un labi pavadītu laiku kopā. Sāciet lēni, esiet pacietīgs un atcerieties, ka šī spēle ir uz loģiku un gudrību.